Shtepi Ne Shitje Okazion

Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Aktori i njohur Bes Kallaku ka gjetur një mënyrë mjaft të bukur për tu argëtuar në këto ditë që të gjithë janë të izoluar për shkak të koronvirusit. Tipi: Shtepi. Ka nje siperfaqe totale 62. fm web sitesi hakkında ne düşündüğünü bize bildir. Ambient prane Fakultetit Juridik ne SHITJE! Pallati Albmillenium kati II (zona commecial) Vlera 120. Top Channel Albania. Apartament okazion. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet, Restorant, shtëpi. Shtepi / Vila Okazion shtepi private 2 kat tek muzeumi 38 miljon. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Produktet Ndriçimi LED në natyrë LED Ndriçimi i Brendshëm LED GU10 Ndriçimi i. Toke per shitje + shtepi ne Babrru - Rruga Konferenca e Mukjes, Tirana, Albania. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. 5 x 12m, me. Internet në shtëpi. Shitet apartament me CMIM okazion ne shengjin. Shtepi / Vila OKAZION Ambient ne Shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati nente katesh. Wir hoffen, dass Sie hier das Gesuchte finden!. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. OKAZION Shitet shtepi private ne Vlore. Në vend të tyre u sollë me pazare topa dhe nishane të bjerrur, një amalgamë e otomanizmit me enverizmin—simboli apo metafora operacionale e tranzicionit Shqiptar! Ja tani edhe ky i fundit që dehet vetëm nga avujt e alkoholit kur DJ-i vendos këngën e tij të preferuar, Ta gëzojë Baftjari / me raki nga. Pubblica il tuo annuncio gratuito. Shitet shtepi 2 kateshe ne proces legalizimi e mobiluar Shitje urgjente. Objekte afariste me qira. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. Shtepi ne shitje ne Vlore ne Lagjen Rilindja. Vim is a highly configurable text editor built to make creating and changing any kind of text very efficient. Durresit , rr. 000Euro , arsyeja e pabesueshme. Cmime okazion per apartamentet ne shitje. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 2+1 me nje सीधे इस पर जाएँ इस पेज के सेक्शन. Gjithashtu per nje higjene sa me te plote rekomandohet te perdoret pas ushqimeve qe mbesin ne hapesirat interdentale si mishi, etj. Salon, Spa, & Fitnes. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. OKAZION shtepi dhe truall, shitje Shitje. OKAZION !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga 5 Maji / ALB-EDIL. Dhoma e gjumit është një nga dhomat më të rëndësishme në shtëpi - është vendi ku shëroheni nga një ditë e ngarkuar dhe bëni gjumin shumë të rëndësishëm që ju nevojitet për të rimbushur bateritë. Vlera reale e apartamentit eshte 87. Find thousands of recipes you can make right now with the ingredients you have available at home. Shtepi ne shitje okazion. The museum is open daily. (Nikel, Fushe Krujes) - Shtune, 16 Shkurt, 2019: Shitet shtepi private prane Shkolles se Bashkuar! (Prane Shkolles se Bashkuar) (ka foto) 65,000 € Okazion! Shitet vile ne Sauk!. 600€ shitje Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. Paketat SuperMiks Internet FIBËR. siperfaqja e truallit 500 m/2. Përshkrimi dhe çmimi. *-Toka eshte e rrethuar dhe buze rruges kryesore. OKAZION!!! Shitet ambient biznesi ne rrugen Rrapo Hekali, perballe Eleonores, Tirane. Okazion Dyqan ne shitje myslym shyri Tirane Apartamente ne shitje - shtepi ne shitje - Duration: Apartament ne shitje per VETEM 34. ID:10718 - Shtepi 2+1 ne shitje ne Tirane prane shkolles Naim Frasheri - Shtepi 2+1 ne Shitje. OKAZION ARAPAJ, DURRES Toke me siperfaqe 5500 m2. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shesim apartamente ne disa zona te Tiranes, me cmimet me te lira te tregut. Shtepi / Vila Apartament ne shitje 2+1 ( tek City Center) Apartamenti ndodhet tek qendra City center ne nje nga zonat me te mira te momentit 200m larg pazarit. Bleni gjërat që ju duhen dhe shisni Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, vetura, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera! Makina në shitje. Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi dhe një tualet. al Grab a super. Shitet i mobiluar 82000 euro ose bosh. gazeta shitje shtepish. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Siperfaqe neto 46m2. Kërkoni shpallje në MerrJep. Kompleksi është mjaft familjar dhe i këndshëm, ka gjithashtu mundësi parkimi, dhe akses me rrugën kryesore. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet, Restorant, shtëpi. com: Shtepi / Vila në shitje në Korçë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Korçë ! Shpallje falas ne MirLir. Eshte i ndare me mur gipsi ne 2 ambiente + wc, totalisht i rikonstruktuar. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. Freskuar në ora 00:01. Shihni fotot, vendndodhjen e pronës në hartë dhe detajet e kontaktit të agjentit real estate ose vet pronarit. Rruga Marko Bocari. Portokalli, 4 Nëntor 2018 - Ylvi Bakeri (Dasma në Kosovë). Kartela më e njohur bankare në Kosovë, Starcard vjen me ofertën më të re duke ju ndihmuar në planifikimet e blerjeve. - Uje dhe drita 24 ore. Shitet Hyrje te pallatet e rinj te 1Maji. Dhoma e gjumit është një nga dhomat më të rëndësishme në shtëpi - është vendi ku shëroheni nga një ditë e ngarkuar dhe bëni gjumin shumë të rëndësishëm që ju nevojitet për të rimbushur bateritë. Elbasanit etj etj" SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj. Prona ndodhet 450 m në anën perëndimore të Stadiumit "Flamurtari" dhe rreth 200 m në veriperëndim të Universitetit "Ismail Qemali". 8 based on 3 Reviews "Ja vlen". Shtepi te Fresku ne shitje , 2+1 me sipërfaqe 82 m² në katin e tetë të një pallati të ri. Apartamenti eshte me siperfaqe 80 m2 2+1 dhe organizohet nga nje hapesire e perbashket e kuzhines dhe sallonit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe dy ballkone te bollshme. "Shitet Shtepi ne Sukth". Durresit , rr. Shtepi 2 kateshe tek Muzeumi Deshmoreve ne Durres Kati par 2 dhoma nje banjo 70 m2 Kati dyte dy dho. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shesim me cmime okazion apartamente, ne disa zona te Tiranes me cmim OKAZION. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi private ne shitje ne tirane apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepi me keste okazion ne don bosko pallate ne ndertim tek inxhinieria e ndertimit shtepi te lira ne tirane shtepi me qera ne. Partizani, vlore mnyr t fsheht south of doors and. OKAZION Shitet shtepi private ne Vlore. 4,703 likes · 22 talking about this. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Vila disponon hipoteke, vila shitet per arsye emigrimi, cmimi 200,000 euro. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi per shitje okazion ne tirane Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. Sot kam menduar t'ju sjell nje recete super te thjeshte, se si te beni kasata ne Si prishet Magjia në Shtepi? 5 месяцев назад. Okazion biyografisini okuyarak Okazion şarkıları, albümleri ve liste geçmişi hakkında daha fazla bilgi al. Agjensioni i patundshmerise Dion, ju ofron shtepi, banesa, objekte afariste si dhe troje per shitje dhe me qira. Plan your visit, book tickets online. , 46 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 11, 1 dhome gjumi. Apartamenti eshte me siperfaqe 80 m2 2+1 dhe organizohet nga nje hapesire e perbashket e kuzhines dhe sallonit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe dy ballkone te bollshme. Jemi te sigurte se ne mund t'ju ofrojme nje game te gjere trojesh ne pozicione te ndryshme te qytetit te Sarandes. okazion per blerje shtepie ne tirane. 35 000 LEK Numri i dhomave: 5. Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec. 200 000 EUR Numri i dhomave: 6. Biznese ne shitje, ambiente komerciale. How to Make Perfect Pizza Dough With DRY YEAST - For the House - Duration: 12:22. Ka nje siperfaqe totale 62. 00355672930980. 2017, 20:02 Përditëso Ndrysho Fshij. Shtepi ne shitje - ***super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizion+*** Don Bosko, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+dhenbsp;☑️ apartamenti eshte i perbere nga:🔹 1 dhomedhenbsp;gjumi e bollshme. Makina Okazion. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 2+1 me nje सीधे इस पर जाएँ इस पेज के सेक्शन. Objekte afariste me qira. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. Elbasanit etj etj" SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj. 000Euro , arsyeja e pabesueshme. Vila disponon hipoteke, vila shitet per arsye emigrimi, cmimi 200,000 euro. Dasma Wedding 23. Mbrapa hotel porto-kavalja. Pozicinohet. shitet Të gjitha Vendbanime Shtëpi Prizren. Apartament 3 + 1 per shitje prane Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepi & Vila ne Shitje Kavajë, #SHITET Vile private 3 katshe,Golem Qendër. Wir hoffen, dass Sie hier das Gesuchte finden!. shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz. OKAZION!!! Shitet ambient biznesi ne rrugen Rrapo Hekali, perballe Eleonores, Tirane. €66,000 /euro. Kërkoni shpallje në MerrJep. Nese nuk keni internet ne shtepi, Lidhja e Hard Disk të DigitAlb me flyBOX, bën të mundur gjithashtu që të shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Shqipëri. Paketat SuperMiks Internet FIBËR. OKAZION shitet PER ARSYE EMIGRIMI shtepi me dy kate700 m 2 siperfaqe totale. Okazion shtepi 2 kateshe ne shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane 2019-10-24 11:59:11 jona Jona Real Estate Property Author. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 50 m2, i ndodhur ne katin e pare te nje ndertese cilesore, eshte teresisht i investuar, i pershtatshem. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi – RealEstate. full extra zero difekte ne gjendje perfekte CMIMI OKAZION!!. Because the design is fairly ancient, which in ancient times was identical to the soaring design, if Otolovers likes to see movies with a background of old times, surely remember this antique car. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi per shitje okazion ne tirane Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. OKAZION ARAPAJ, DURRES Toke me siperfaqe 5500 m2. Gardens to whats most important. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. ID:10718 - Shtepi 2+1 ne shitje ne Tirane prane shkolles Naim Frasheri - Shtepi 2+1 ne Shitje. Jepet me qera shtepi ne breg te detit ne Durres. Shtepi me qera ne tirane 1+1 gazeta celsi. Among its features. Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Planification de Mariage, Planificateur Corporatif, Planificatrice D'vnements Planificatrice de mariage et planificateur Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE makina ne shitje,makina te perdorura. sarandainvestproperty. Description. jw2019 jw2019. Toka ne shitje. Kjo vile ju pret vetem ju. Search real estate for sale, discover new homes, shop mortgages, find property records & take virtual tours of houses, condos & apartments on realtor. 000Euro , arsyeja e pabesueshme. Freskuar në ora 00:01. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. Siperfaqe neto 46m2. Century 21 shtepi ne shitje. Gazeta celsi shitje shtepish dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion gjiri i lalzit apartamente ne shitje gazeta ndarje qeraje kompleksi delijorgji garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje yzberisht okazion apartamente ne shitje te fresku cmimi per. Shtepi Ne Shitje. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Okazion shitje toke ne Arapaj, Durres. Shit ose blej. Nese deshironi te vizitoni pronne kontakto ne Happy Home Real Estate & Consulting. Apartamente ne shitje Tirane, Tiranë, Shqipëri. Është e vërtetë, që të gjithë ata që largoheshin, ishin të. -Ndertim i ri / punime te larta , Cilesore. Numri i njoftimit: 59684 | Postuar në: 15. Tipi: Shtepi. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. BEHET FJALE PER APARTAMENTE KLERINGU DHE ME CMIM SHUME ME TE MIRE NE KRAHASIM. Apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara ne Sarande prane resortit "Santa Quaranta" ne Rrugen e Butrintit. 200 m2 ndertim dhe 500 m oborr,ndertim super cilesor, bashkohor ,ndertimi eshte ne lagjen e vjeter te porto romanos. OKAZION!! Shitet ap 2+1 ne hyrje te Durresit Audi a6 shitje BMW x5 Shtepi me qera Range rover Shtepi me qera apartament banesa ne shitje durres Apartament Golem. OKAZION!! VORE. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. okazion Audemars Piguet Royal oak offshore. Explore Vincent van Gogh's masterpieces. 600€ shitje Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. makina ne shitje okazion. Dhoma: 2 Banjo: 1. OKAZION!!! Shitet nje shtepi private ne Lagjen Centrale te Vlores. Ka ujesjellesin e qytetit dhe rrymen elekrtike. Ndërtesa ndodhet në zonen e Linzës, mes qetësisë dhe freskisë së natyrës. Qarkullimi pagesor në deviza. Okazion , Apartament 2+1 (Ali demi, TIRANA) Projekti me i ri ne Tirane ofron per ju aparament 2+1 me cmim ne okazion. Apartamente ne shitje durres. Apartamente ne shitje unaza e re dhe njoftime per apartamente. Shitet shtepi ne Vlore 150m2 dhe me toke rreth saj 1000m2. OKAZION! Shesim ambient komercial ne rr. Shtepi ne shitje - ***super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizion+*** Don Bosko, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+dhenbsp;☑️ apartamenti eshte i perbere nga:🔹 1 dhomedhenbsp;gjumi e bollshme. 0035585225110. Shitet trualli në Veternik me shtëpi. EuropeGiant offre annunci gratuitiShtepi per Shitje ne Ksamil Auto usate, molte altre vendite, posti di lavoro, immobiliare, servizi, turismo e altro ancora. Shtepi / Vila OKAZION Ambient ne Shitje. Qender e banuar. Siri kodra, Tirana, on time, Albania. Biznese ne shitje, ambiente komerciale. Shtepi Private. Partizani, vlore mnyr t fsheht south of doors and. -Siperfaqja e apartamentit eshte 105 m2. -Ndertim i ri / punime te larta , Cilesore. Zhade & Andrea - Shtepi, Klip, Xhami dhe kthim ne shtepi. Përshkrimi dhe çmimi. Disa nga karakteristikat e përgjithshme do …. Shes shtepi. Rekomandohet perdorimi 2 here ne dite, mbas dreke dhe ne darke. 25 Tet 20:00 Shtepia ne shitje Peje. Okazion, 2+1 per shitje , Stadiumi Dinamo €119,900/Total. Eshte e pajisur 24 ore me energji elektrike dhe me uje te pijshem qe furnizohet nga ujsjellesi, me filtra dhe me depozite. Shtepi private ne shitje prane rruges Vllazerimi, Durres. Apartamente ne shitje unaza e re dhe njoftime per apartamente. Kjo shtepi eshte ne londer dhe eshte ne shitje Shtepi. Prej qe jam ketu jam shume keq, kam r ane depresion, qaj brenda vetes. Dyqan në shitje - Fresku Genegen Shpk10. shtepi ne shitje misto mame. Freskuese per Shtepi. Shtepi Ne Shitje. Produktet Ndriçimi LED në natyrë LED Ndriçimi i Brendshëm LED GU10 Ndriçimi i. Okazion shitje toke ne Arapaj, Durres. Shihni fotot, vendndodhjen e pronës në hartë dhe detajet e kontaktit të agjentit real estate ose vet pronarit. Disa nga karakteristikat e përgjithshme do …. Vila disponon hipoteke, vila shitet per arsye emigrimi, cmimi 200,000 euro. siperfaqja e truallit 500 m/2. Mobiloni dhe zbukuroni shtëpinë tuaj me Mobilje OKAZION! Zbuloni produktet si Mobilje në shitje, Elektroshtepiake, Hidrosanitare etj. Buy, sell, trade, date, events post anything. Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Njoftime per makina. 23 381 pëlqime · 96 duke folur në lidhje me këtë. mk është faqja më e madhe për shitblerje në Maqedoni. Nese e le do e zhgenjej krejt familjen se krejt presin nga une t ebej diqka meqe gjithmone me kan kosnideruar si vajze te mencur, pasi gjithmon kam mare 10 ne shkolle. !! OKazion!!! #SHITET SHTEPI+TOKE #SHTEPIJA ESHTE 80m2 +4 Dylym Toke me pamjen nga deti #ADRESA:NE ZONEN E FSHATIT TILAJ 2KM nga GOLEMI. Shitje me Shumicë & Pakicë. Shtepia ndodhet ne qytetin e Vlores ne ish reparti ushtarak ,me afersi me kuzum babase. Shtepia eshte e ndertuar me cilesi te larte, me termoizolim dhe e mobiluar me te gjithe aksesoret e nevojshem. Mbrapa hotel porto-kavalja. Rruga e ndodh. Përpara dhomës së ditës ndodhet tarraca e cila I jep një atmosferë ndryshe apartamentit. OKAZION ARAPAJ, DURRES Toke me siperfaqe 5500 m2 + me 50 rrenje ullinj. Në Raon l'Etape, në rajonin lindor të Francës, Vosges, 11 shtëpi flluska, të ndërtuara nga arkitekti zviceran Paskal Hauserman, do të dalin në ankand. Gazeta celsi shitje shtepish dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion gjiri i lalzit apartamente ne shitje gazeta ndarje qeraje kompleksi delijorgji garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje yzberisht okazion apartamente ne shitje te fresku cmimi per. Shitje okazione te sendeve dhe mjeteve te ndryshme. Dyqani ndodhet në katin e parë, ka një lartësi prej 4. sarandainvestproperty. Freskuese per Shtepi. Apartamenti ndodhet ne objektin Lira, pjese e Ma gnet- Rezidenca Liberskind, i cili perfundon ne Shtator 2016. Shitet apartament me CMIM okazion ne shengjin. Bizneset e rregjistruara ne portal do te kene mundesi te publikojne njoftime pune, njoftime per shitje/dhenie me qera te pronave, njoftime per shitje/dhenie. Ne zonen e plazhit , ne rrugen "Pavaresia", shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. com - Falas. Dërgo E-mail Zamira +44 7534 558964. 2010 okazion i vertet Shkoder makina ardhur nga amerika , te gjitha opsionet, luxury , fully loaded, ne gjendje perfekte , 0682062601. Shtepi ne shitje okazion. Aktualisht eshte BETA version. Dhomat jane te medha dhe funksionale. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. Apartamente per shitje ne Lungomare, Vlore. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Shqipëri. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi per shitje okazion ne tirane Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. Wir hoffen, dass Sie hier das Gesuchte finden!. Shtepi ne shitje - ***super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizion+*** Don Bosko, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+dhenbsp;☑️ apartamenti eshte i perbere nga:🔹 1 dhomedhenbsp;gjumi e bollshme. to is 100% free live chat software to monitor and chat with visitors on your website or from a free customizable page. !! OKazion!!! #SHITET SHTEPI+TOKE #SHTEPIJA ESHTE 80m2 +4 Dylym Toke me pamjen nga deti #ADRESA:NE ZONEN E FSHATIT TILAJ 2KM nga GOLEMI. al, në internet. Thirr pronarin. RE/MAX SOLUTION. perball shkolles 9 vjecare 24 maji. Ambient prane Fakultetit Juridik ne SHITJE! Pallati Albmillenium kati II (zona commecial) Vlera 120. Numri i njoftimit: 59684 | Postuar në: 15. totale, 650 M2, 1 banjo, i mobiluar, korridor 2. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per. SUPER OKAZION BANIMI,OSE INVESTIMI NE TREGUN IMOBILIAR. com - Falas. Kompleksi është mjaft familjar dhe i këndshëm, ka gjithashtu mundësi parkimi, dhe akses me rrugën kryesore. Cmime okazion per apartamentet ne shitje. Elbasanit etj etj" SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj. okazion apartament 1+1 urgjent. Nëpërmjet agjensisë "Cinderella", modelja e njohur nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada, ka nxjerrë në shitje virgjërinë. jw2019 jw2019. Search real estate for sale, discover new homes, shop mortgages, find property records & take virtual tours of houses, condos & apartments on realtor. İskemle nedir, İskemle ne demek, tdk sözlük anlamı ve cümle içinde kullanımı, arkalıksız sandalye. Ambienti eshte 36 m2 bashke me ambientet e perbashketa. Apartment ne shitje. Ne rrugen e Dibres, prane spitalit Nene Tereza shitet apartament 1+1 ne katin e 6 te pallati 7 katesh ndertim i vitit 2020 me punime shume cilesore, f Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion Kleringu 800 Euro/m2. Ka nje siperfaqe totale 62. shtepi me qera ne lezhe. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. Apartamenti shitet me cmimmjaft te favorshem. Është një ndër kompanitë lider në tregun shqiptar dhe jep kontributin e saj, sidomos në objektet residenciale, duke plotësuar kështu kërkesat e vazhdueshme. Njoftime per makina. 23 381 pëlqime · 96 duke folur në lidhje me këtë. Riza Cerovs | 132 M2 | 180. Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. Shtepi te Fresku ne shitje , 2+1 me sipërfaqe 82 m² në katin e tetë të një pallati të ri. do ist die beste Quelle für alle Informationen die Sie suchen. Fier shtepi ne shitje me cmim okazion! Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar. Apartamente per shitje ne Lungomare, Vlore. Apartamenti orientohet nga Jug-Lindja dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh. OKAZION: Apartament 1+1 në shitje te Dollari (rruga Nuri Bushati , Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 78m². Shtëpi banimi 19000 € nën treg. Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin kurse Ekipet Policore të Hetimeve dhe Krim-teknikës kanë dalë në vendngjarje ku janë duke e hetuar rastin. Kontakto. Tipi Apartament Statusi Në shitje Qyteti Durrës Vendndodhja Plazh Çmimi 42 000 € AfërPeriferiSipërfaqja Totale(m2)78Dhoma total2Tualete1Dhoma gjumi1Kati5Stili1+1+ BallkonÇertifikatë pronësieHipotekë. Rossonerët shënuan fitore prej 3 me 0 në San Siro. Description. 世界中のあらゆる情報を検索するためのツールを提供しています。さまざまな検索機能を活用して、お探しの情報を見つけてください。. – Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie. do të shohim kush do të fitojë, korrupsioni apo drejtësia… Siç kemi parë nga publikimet tuaja, ne nuk jemi të vetmit që shtypemi dhe kërcënohemi nga njerëz të tillë. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi - RealEstate. Toke ne Shitje OKAZION. Ed Sheeran - Shape of You [ ]. Portokalli, 27 Nentor 2016 - Kimikati ne Rajon. Shtepi private Shtepi ne shitje shtepi me qera Shtepi private me qera Private shtepi Okazion Kamez Sauk Fresku apartament Qera Apartament me qera shpi me qera Shtepi private ne kombinat Shtepi me qera 1+1 shtëpi Astir Jepet me qera Shpi Tirane Myslym shyri Shitet shtepi Shtëpi. Plan your visit, book tickets online. perball shkolles 9 vjecare 24 maji. - Uje dhe drita 24 ore. Shtepi private ne shitje prane rruges Vllazerimi, Durres. OKAZION!!! Shitet nje shtepi private ne Lagjen Centrale te Vlores. The official site for HBO, discover full episodes of original series, movies, schedule information, exclusive video content, episode guides and more. Mobiloni dhe zbukuroni shtëpinë tuaj me Mobilje OKAZION! Zbuloni produktet si Mobilje në shitje, Elektroshtepiake, Hidrosanitare etj. OKAZION Shitet shtepi private ne Vlore. 35 000 LEK Numri i dhomave: 5. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Metodat e ndryshme të përpunimit të frutave në kushtet e shtëpisë. Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shesim apartamente ne disa zona te Tiranes, me cmimet me te lira te tregut. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. Harta e mbulimit WiFi. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje yzberisht okazion apartamente ne shitje te fresku cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri apartamente ne shitje fier. Super OKAZION!! Shitet Apartament 2+1 perballe Inxhinierise se Ndertimit!. OKAZION!!! Shitet nje shtepi private ne Lagjen Centrale te Vlores. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 2+1 me nje सीधे इस पर जाएँ इस पेज के सेक्शन. We used 3 keys to encrypt and decrypt. OKAZION ARAPAJ, DURRES Toke me siperfaqe 5500 m2. Ne zonen e BLLOKUT,pallat egzistues, kati i 5 ne pallat 5 katesh. Vila per shitje ose qira ne Farke Century 21 CPM. Okazion!! Apartament 2+1 per shitje ne astir! Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e kosovareve. Shtepi ne shitje. Prej qe jam ketu jam shume keq, kam r ane depresion, qaj brenda vetes. Kor OKAZION SHTEPI PRIVATE. Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Okazion Komuna E Parisit Pran Bar Stockholm*** Komuna e parisit, Tirane - Super ***okazion*** shitet 🏡 apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek komuna e parisit ne pallat te ri me ashensor dhe me pozicion shume te mire ☑️ apartamenti eshte i perbe. SHTEPI NE SHITJE NE KORCE - IMOBILIARE Okazion Window Globes: pin. Ambjenti disponon fasad mundesi shume e mire per te marketuar aktivitetin tuaj. Apartamente ne shitje. Open-source electronic prototyping platform enabling users to create interactive electronic objects. Dërgo E-mail Zamira +44 7534 558964. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shesim me cmime okazion apartamente, ne disa zona te Tiranes me cmim OKAZION. Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane. Bona dasem bona fmin ca mka gjet i mjeri un, po tashi qe jena nshpi po na vje mu njof me grune. Sipërfaqe:. Classifieds for our community. OKAZION 13 000 € /// Shtepi + Toke Shitet shtepi private ne Golem, Shkoder me siperfaqe 1300 m2 truall nga te cilat 120m2 jane njesi Shkodër 10 October 08:53. Salloni i nuserisë Linda Ofron pune per nje punetore/shitese, te interesuarat duhet te kene se paku 3 vite pervoj pune ne shitje ne butik, perparesi kanë aplikantet qe kan punuar ne sallon te nuserise, mosha. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shesim apartamente ne disa zona te Tiranes, me cmimet me te lira te tregut. 6 m, një tualet dhe është me fasad xhami. Shtepi / Vila OKAZION Ambient ne Shitje. 5(105) m2, kati III. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Shtepi ne shitje ne Vlore ne Lagjen Rilindja. Shes dy shtepi perball satacionit Policor lagjja Kodra e Triamve ne Prishtine njera shtepi eshte dy kateshe kurse tjtra nje katshe. Per me shume shfletoni website tone: www. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi eshte arreduar ne menyr moderne dhe. Shtepija eshte pa meremet, poshte ka nje dhome per fjtje, sallon me terrace, kuzhine me terpezari dhe banjo me wc. 0 tsi behet 100%me gaz km 235 mije manula. shtepi te vjeter per shitje ne himare. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Elbasanit etj etj" SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj. Super OKAZION!! Shitet Apartament 2+1 perballe Inxhinierise se Ndertimit!. 78 000 EUR Numri i dhomave: 2. Shtepi te Fresku ne shitje , 2+1 me sipërfaqe 82 m² në katin e tetë të një pallati të ri. Okazion, 2+1 per shitje , Stadiumi Dinamo €119,900/Total. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Kodra e Diellit, prane Eleonores, shitet Apartament 2+1, pallat i Ri, siperfaqe 97 m² total, 84 m2 siperfaqja e brendshme me hipoteke, kati 2, organizohet nga nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone, kondicioner, me drite natyrale gjate gjithe dites. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, apartamente ne shitje ne tirane me okazion kerkoj te blej shtepi ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion kompleksi delijorgji garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje yzberisht okazion apartamente ne shitje te fresku cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri apartamente ne shitje fier. Shtepi me qera ne tirane 1+1 gazeta celsi. Apartamenti shitet me cmimmjaft te favorshem. Apartment & Condo Building. Ambient biznesi ne shitje. OKAZION! Shesim ambient komercial ne rr. Statusi: Per Shitje. Shtepi Ne Shitje. Banesa në shitje. How to Make Perfect Pizza Dough With DRY YEAST - For the House - Duration: 12:22. Vlorë 23 tetor 13:46. Është e vërtetë, që të gjithë ata që largoheshin, ishin të. mk është faqja më e madhe për shitblerje në Maqedoni. Okazion shitje toke ne Arapaj, Durres. Shitet apartament 2+1, 95 m2, Ali Demi Rruga Idriz Dollaku 1 Salon 1 Ambjent gatimi 2 Dhoma gjumi. VILE + Toke ne shitje te Kodra e Priftit! (Kodra e Priftit) (ka foto) 550,000 € Shtune, 09 Mars, 2019: Shitet Vile ne Nikel, Fushe Kruje. 200 000 EUR Numri i dhomave: 6. Thirr pronarin. Apartamente ne shitje zona e freskut. Prona është e pajisur me ҫertifikatë pronësie. Ese krahasim - kontrasti: "Studenti në shtëpi" dhe "Gjaku" Studenti në shtëpi dhe Gjaku, janë përkatësisht dy novela të shkruajtura nga dy shkrimtarë shkodranë, e para nga Migjeni dhe e dyta nga Ernest Koliqi, të shkëputura nga veprat e tyre nën emrat "Novelat e Qytetit të Veriut" dhe "Hija e. Nga ana tjetër një zëdhënës i policisë së Viersen hodhi dyshime se shoferi u fut qëllimisht në rrugën e këmbësorëve dhe e gjithë skena nuk ishte aksidentale por e qëllimshme. Shtepi Ne Shitje. Shes shtepi. Riza Cerova. Super Okazion!!! Apartament 1+1, 60 m2, prane “Eleonores” Kodra e Diellit. 000 vizitorëve në ditë. Apartament Bar Restorant Godine Biznesi Ambjent Dupleks Garazh Hotel Shtepi Toke Kapanon Qender tregtare Vile. Mos hezitoni te na kontaktoni per çdo informacion shtese. 43 000 EUR A8 vollga Shkembi kavajes Shtepi Golem Me qera shtepi me qera Qera Plazh Bicikleta Audi a6 shitje BMW x5 Shtepi me qera Range rover Shtepi me qera apartament banesa ne shitje durres Apartament Golem Te shkembi kavajes apartament golem Shtepi Me qera Fiat punto C 220 Shitet Okazion. al është padyshim rruga e duhur për suksesin e biznesit tuaj, duke ardhur pranë jush me shumëllojshmëri mundësish dhe ofertash. Apartamente ne shitje Tirane, Tiranë, Shqipëri. This is an antique car model that is indeed classic. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. Ndërtesa ndodhet në zonen e Linzës, mes qetësisë dhe freskisë së natyrës. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. Shitet vile 2-kateshe me hipotek ne fier - Shtepi ne Shitje. OKAZION!!! Shitet nje shtepi private ne Lagjen Centrale te Vlores. Shtepi ne shitje ne Vlore ne Lagjen Rilindja. Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda". al është platforma online më e besueshme në Shqipëri që ofron informacione të detajuara mbi tregun imobiliar, mbi agjensi imobiliare, kompani ndërtimi dhe shërbime në këtë fushë. Navigate ⇒ Shtëpi Për Qira Për Shitje Tirana Prona Kushtet Tirana - Tirane Travel Guide - Tirana Real Estate Tregut dhe Pronës Magazine mbi cityscape Car Rental Lajm Kontakt. Te gjitha Per Shitje Per Qira. Per me shume kliko mbi foton. ︎Përbëhet nga një sallon i madh ndjenje i madh, kuzhinë së bashku, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 ballkone, garderobë, lavanteri si si dhe dy tualete. -Punime gipsi dhe drita led neper tavane. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje shtepi me qera oferta ofroj vende pune shtepi ne shitje gazeta oferta pune shes blej. 5 месяцев назад. apartamente me qera. shtepi ne shitje. Top Channel Albania. Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane. Apartamente ne shitje ne zonat me te bukura ne durres dhe tirane. Okazione Prona Durres - Apartamente me qira , ne shitje. Because the design is fairly ancient, which in ancient times was identical to the soaring design, if Otolovers likes to see movies with a background of old times, surely remember this antique car. 000 vizitorëve në ditë. Shtepi me qera ne tirane 1+1 gazeta celsi. Shitet 15 Euro/m2 ose total 82. Shitet apartament 2+1, 95 m2, Ali Demi Rruga Idriz Dollaku 1 Salon 1 Ambjent gatimi 2 Dhoma gjumi. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shes apart 2+1+2banjo, prane shkolles bashkuar, sip 105 m2, pall ri, me hipoteke, me diell, bosh kati7, 500€/m2. Eksperti për zjarre pritet të jap vlerësimin profesional për. Kavajes , rr. Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Gjirokaster, BuyPropertyAlbania. Vim is rock stable and is continuously being developed to become even better. Shesim apart- hotel ne sarande, prane zones se plazhit. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 64. 7 m2, i përshtatshëm për një familje të. Shitet i mobiluar 82000 euro ose bosh. Jepet per shitje ambjent komercial ne Qender te Tiranes prapa Piazzes. Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda". Dyqan në shitje - Fresku Genegen Shpk10. Super okazion!Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut prane Shkolles se Re. Dergo kerkesen me sms, te nr 0688798068 e te. 8 m2, i organizuar ne: nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, 1 ballkon me pamje te lire nga deti. Shërbimi WiFi i ALBtelecom do të jetë në dispozicion në vendet publike. Gjithashtu ka një ballkon në formë verande. Microsoft Word Basics. Apartamente per shitje ne Lungomare, Vlore. sarandainvestproperty. Vim - the ubiquitous text editor. Mirëpritur!Hyni në llogarinë tuaj. Dyqan në shitje - Fresku Genegen Shpk10. Description. İskemle nedir, İskemle ne demek, tdk sözlük anlamı ve cümle içinde kullanımı, arkalıksız sandalye. Kliko reklamen dhe merr numirn e pronarit te shtepise Madje ajo qfar ka ndodhur me e keqja eshte se cmimi i shtepis eshte vendosur me nje cmim prej […]. Ne shkuam në ambasadën italiane në Tiranë …. Apartamenti eshte me siperfaqe 80 m2 2+1 dhe organizohet nga nje hapesire e perbashket e kuzhines dhe sallonit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe dy ballkone te bollshme. lagja rilindja prane pallatit 1132. Apartamenti eshte ne nje zone teper te mire dhe te favorshme, ku eshte i rrethuar nga sherbime te shumta social-ekonomike, si dhe afer transportit publik. - kati i 4 orinetimi nga Lindja dhe Perendimi. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. 📎ndertesa e shtepise eshte 90m² 📎siperfaqja e toke. Ambienti eshte 36 m2 bashke me ambientet e perbashketa. Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Objekte ne shitje. Objekte afariste me qira. Aktori i njohur Bes Kallaku ka gjetur një mënyrë mjaft të bukur për tu argëtuar në këto ditë që të gjithë janë të izoluar për shkak të koronvirusit. Siperfaqe neto 46m2. Shtepi ne shitje Sarande , 70 m² per vetem 51000 euro! Ndodhet në katin e 4-të një pallati të ri me ashensor. Apartament i shkëlqyer për shitje Geni19. kategoria: Troje ne shitje. SHITET APARTAMENT 2+1 NE NDERTIM PER NJE CMIM 87000 EURO!! APARTAMEN. Lexues të nderuar, Mendimi juaj është shumë i rëndësishëm për ne prandaj na kontaktoni përmes numrave të telefonit ose përmes emailit. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet, Restorant, shtëpi. Tipi Apartament Statusi Në shitje Qyteti Durrës Vendndodhja Plazh Çmimi 42 000 € AfërPeriferiSipërfaqja Totale(m2)78Dhoma total2Tualete1Dhoma gjumi1Kati5Stili1+1+ BallkonÇertifikatë pronësieHipotekë. Okazion Dyqan ne shitje myslym shyri Tirane Apartamente ne shitje - shtepi ne shitje - Duration: Apartament ne shitje per VETEM 34. 0 tsi behet 100%me gaz km 235 mije manula. Shit ose blej. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi private ne shitje ne tirane apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepi me keste okazion ne don bosko pallate ne ndertim tek inxhinieria e ndertimit shtepi te lira ne tirane shtepi me qera ne. Shtepi ne shitje - ***super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizion+*** Don Bosko, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+dhenbsp;☑️ apartamenti eshte i perbere nga:🔹 1 dhomedhenbsp;gjumi e bollshme. Toke per shitje + shtepi ne Babrru - Rruga Konferenca e Mukjes, Tirana, Albania. Shitet i mobiluar 82000 euro ose bosh. - Uje dhe drita 24 ore. toke ne shitje. OKAZION shtepi dhe truall, shitje Shitje. Mbrapa hotel porto-kavalja. Diazi, Leao e Dalot shënuan golat e fitores për Milanin, derisa Ibrahimoviq humbi një penalti në. Ambient prane Fakultetit Juridik ne SHITJE! Pallati Albmillenium kati II (zona commecial) Vlera 120. , 46 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 11, 1 dhome gjumi. Shqiperine por ne shqiperi dyqane shtepi december. Tirana nxjerr në shitje abonetë dhe biletat e derbit me Partizanin. Harta e mbulimit WiFi. Shtepi ne shitje okazion. 43 000 EUR A8 vollga Shkembi kavajes Shtepi Golem Me qera shtepi me qera Qera Plazh Bicikleta Audi a6 shitje BMW x5 Shtepi me qera Range rover Shtepi me qera apartament banesa ne shitje durres Apartament Golem Te shkembi kavajes apartament golem Shtepi Me qera Fiat punto C 220 Shitet Okazion. Riza Cerova. Na kontaktoni për më shumë informacion. SHITET PER NJE CMIM 75000 EURO APARATAMENT 2+1 NE ASTIR PALLATI EJA STUDIO!! APARTAMENTI KA NJE SIPE. Në vendngjarje nuk ka pasur persona të lënduar por dëmet materiale janë të konsiderueshme. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. OKAZION : Ne Korce shitet shtepi dykateshe, qoshe, e pambeshtetur nga fqinjet, ne rrugen Petraq Sef. Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta. Ambjenti disponon fasad mundesi shume e mire per te marketuar aktivitetin tuaj. Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjiri i Lalzit, Okazion shes apartament 2+1+BLK. -Siper murit ndares te kopshit Zologjik -Apartameni me koridor, banjo, dhome ndenjeje, dhome gjumi matrimonale me ballkon. Kavajes , rr. Shit ose blej. 25 Tet 20:00. mk është faqja më e madhe për shitblerje në Maqedoni. Jap me qira katin e shtepis 100m2 kati i -III- lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Prona ka këto cilësi: – Shtëpia është ndërtim i ri. Classifieds for our community. Apartment ne shitje. Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. 000 vizitorëve në ditë. Okazion, me potencial te sigurt kthimi investimi. Ambient prane Fakultetit Juridik ne SHITJE! Pallati Albmillenium kati II (zona commecial) Vlera 120. Fier shtepi ne shitje me cmim okazion! Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar. Gjithashtu apartamenti ka akses me shkalle ne tarracen e pallatit, e cila mund te shfrytezohet plotesisht. 25 Tet 20:00. Elbasanit etj etj" SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj. Shtepi ne Prizren me cmim te volitshem! Numri i dhomave: 2. Shitet apartament 2+1, 95 m2, Ali Demi Rruga Idriz Dollaku 1 Salon 1 Ambjent gatimi 2 Dhoma gjumi. This is an antique car model that is indeed classic. Prej qe jam ketu jam shume keq, kam r ane depresion, qaj brenda vetes. Shesim apart- hotel ne sarande, prane zones se plazhit. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shesim apartamente ne disa zona te Tiranes, me cmimet me te lira te tregut. All Status Me qira Në shitje. shitet shtepi me cmim okazion! 🏡📍shitet shtepi ne zonen e kamzes 👉🏻shtepia eshte ne gjende te mire, e kompletuar ka dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo. *- Zone me perspektive, ne mes ajrit te paster dhe shume e aksesueshme. Kam bërë testim dje në mëngjes dhe për të mos rrezikuar mirëqenien e të tjerëve kam qëndruar në shtëpi që nga ajo kohë. Apartamente Ne Shitje / Qera. Infrastruktura është totalisht e investuar. Zhade & Andrea - Shtepi, Klip, Xhami dhe kthim ne shtepi. Objekte ne shitje. al është padyshim rruga e duhur për suksesin e biznesit tuaj, duke ardhur pranë jush me shumëllojshmëri mundësish dhe ofertash. 2+1+2 ne shitje ne rrugen dalip topi. 8 based on 3 Reviews "Ja vlen". Okazion Shtepi Pogradec. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102. Ne zonen e plazhit , ne rrugen "Pavaresia", shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. Sip e ndertimit 135 m/2. Hidet e thata janë përdorur në mjekësinë tradicionale për të trajtuar alergjitë, ankthin, depresionin, diarenë, tharjen e lëkurës, lodhjen, hipertensionin, pagjumësinë, djersitjen, dhimbjet, problemet me frymëmarrjen dhe stresin. Mobilje, Inventar, Dekorime. OKAZION !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga 5 Maji / ALB-EDIL. Okazion: 18 results found. shtepi mine peza. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Okazion shitje toke ne Arapaj, Durres. SUPER OKAZION - Vlore, shitet shtepia private 3+1+A, 75 m² (Rruga e vjeter nacionale Fier-Vlore)- 25 Andrew08. Vim is a highly configurable text editor built to make creating and changing any kind of text very efficient. Okazion, shitet 2+1+ blk, Kati 3, 88 m² 95. fm web sitesi hakkında ne düşündüğünü bize bildir. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. schedule21:53 - 28 Shtator, 2018. Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda". Njoftime per makina. Shitet ose jepet me qera shtepi private qe ndodhet tek zona e 21 Dhjetorit. Shërbimi WiFi i ALBtelecom do të jetë në dispozicion në vendet publike. EuropeGiant offre annunci gratuitiShtepi per Shitje ne Ksamil Auto usate, molte altre vendite, posti di lavoro, immobiliare, servizi, turismo e altro ancora. Vila per shitje ose qira ne Farke Century 21 CPM. -Punime gipsi dhe drita led neper tavane. Pubblica il tuo annuncio gratuito. Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym Shyri Qytet Studenti. E pershtatshme per klinike,noteri,etj. Planification de Mariage, Planificateur Corporatif, Planificatrice D'vnements Planificatrice de mariage et planificateur Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE makina ne shitje,makina te perdorura. 000 Euro i diskutueshëm. Jepini vlere biznesit tuaj duke zgjedhur ambjentin e duhur. Ambienti eshte 36 m2 bashke me ambientet e perbashketa. Per mua akullore…. Okazion, me potencial te sigurt kthimi investimi. Shtepi ne shitje okazion. Në Shitje (549) Shtëpi Private. RE/MAX SOLUTION. Dasma Shqiptare 472. OKAZION ARAPAJ, DURRES Toke me siperfaqe 5500 m2. Janë 6 produkte. Pershkrimi. Eshte e organiziar ne nje korridor te madh, dy dhoma gjumi, sallon, ballkon dhe tualet me hapesira te medha. Apartament Bar Restorant Godine Biznesi Ambjent Dupleks Garazh Hotel Shtepi Toke Kapanon Qender tregtare Vile. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi – RealEstate. Apartamenti është plot diell gjatë gjithë ditës. CMIMI 420 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: [email protected] Kam bërë testim dje në mëngjes dhe për të mos rrezikuar mirëqenien e të tjerëve kam qëndruar në shtëpi që nga ajo kohë. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. al Video realizuar nga TV Blue Sky Aty ku muzika buron nga shpirti. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. 📎ndertesa e shtepise eshte 90m² 📎siperfaqja e toke. com: Shtepi / Vila në shitje në Korçë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Korçë ! Shpallje falas ne MirLir. Shtëpi banimi 19000 € nën treg. Rezervoni njësinë tuaj në marga. Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një sipërfaqe të reduktuar. Në vendngjarje nuk ka pasur persona të lënduar por dëmet materiale janë të konsiderueshme. Portokalli, 4 Nëntor 2018 - Ylvi Bakeri (Dasma në Kosovë). Apartament per shitje tek Komuna e Parisit. Gjeni atë që kërkoni. Pozicinohet. OKAZION Shitet shtepi private ne Vlore. Shtepi / Vila OKAZION NE ASTIR. (iske'mle) arkalıksız sandalye Rumence : drum, yol; drumul, (söz konusu) yol. VizionPlusAlbania. Classifieds for our community. Rregjistrohu si Biznes. OKAZION!! Shitet ap 2+1 ne hyrje te Durresit Audi a6 shitje BMW x5 Shtepi me qera Range rover Shtepi me qera apartament banesa ne shitje durres Apartament Golem. lagja rilindja prane pallatit 1132. Siperfaqe neto 46m2. Mobileri druri " matrisi furniture " - tirane. Tirana nxjerr në shitje abonetë dhe biletat e derbit me Partizanin. Janë 6 produkte. Apartamente 2+1, 1+1, 3+1.